Поліцейські склали адміністративні матеріали за порушення правил карантину та дрібне хуліганство.

Поліцейські затримали хлопця та дівчину, які курили в потягу столичного. Про це повідомляє столична поліція.

Як зазначається, копи опрацювали записи з камер відеоспостереження та встановили маршрут руху ймовірних порушників правопорядку у столичній підземці.

Вже після зібраної інформації за прикметами встановили їх місцезнаходження та згодом затримали хлопця, а потім дівчину. Свій вчинок вони пояснили, що курили цигарки та знімали відео задля розваги, аби потім його викласти до соціальної мережі.

Порушники – 21-річна дівчина та 24-річний хлопець. Відносно них працівники управління поліції склали адміністративні матеріали за ч. 2 ст. 44-3 (Порушення правил карантину людей) та ст. 173 (Дрібне хуліганство) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Їм загрожує штраф від десяти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Крім того, правоохоронці провели з ними профілактичну бесіду, аби в майбутньому вони не вчиняли такі дії.

Нагадаємо, раніше в соцмережі з`явилося відео, як в київському метро підлітки розкурювали цигарки. Після чого дівчина, яка курила в київському метро заявила, що завдяки цьому стала популярною за одну ніч.

Фото: facebook