У ДТЕК Київські електромережі призупинили планові ремонти на електрообладнанні Києва до 24 січня 2021 року.

Про це повідомили в прес-слежбі ДТЕК Київські електромережі.

Компанія не буде до 24 січня проводити планові ремонти, виконання яких передбачає тимчасове знеструмлення клієнтів. Це рішення пов’язане з тим, що під час посиленого карантину в Україні більшість людей знаходяться вдома, а школярі навчаються дистанційно.

Водночас у прес-службі зазначили, що ДТЕК діє в інтересах України, поділяє цінності суспільства й розуміє, що наявність постійного та безперебійного електропостачання — запорука безпеки та комфорту громадян в умовах карантину. 

«ДТЕК піклується про своїх клієнтів. Ми розуміємо, що безперебійне електропостачання вкрай важливе для клієнтів. Особливо в умовах карантину, коли вони вимушені залишатися та працювати вдома, а школярі – дистанційно навчатися. Тому компанія переглянула графік планових ремонтів, що передбачали тимчасове знеструмлення осель жителів столиці», – пояснив рішення очільник ДТЕК Київські електромережі Денис Бондар.

У компанії наголосили, що наразі працівники виконують лише роботи з ліквідації аварійних ситуацій або дефектів, що створюють небезпеку цілісності електричних мереж. У разі їх настання, ДТЕК Київські електромережі буде оперативно інформувати клієнтів.

Фото: pixabay