Вартість переданого майна становить понад 70 млн грн.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

За клопотанням Київської міської прокуратури арештовано та передано в АРМА три локомотива білоруського виробництва, які використовувалися для транспортування товарів, у тому числі, необхідних російській федерації для ведення війни проти України” — йдеться в дописі.

Повідомляється, що техніка була виявлена на території України під час огляду, проведеного в межах розслідування, розпочатого за фактом фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України (ч. 4 ст. 110-2 КК України).

Відповідно до отриманої інформації вказані локомотиви здійснювали регулярні перевезення товарів, у тому числі паливно-мастильних матеріалів, з України до Республіки Білорусь, які у подальшому використовувалися російською федерацію для матеріального забезпечення збройного вторгнення в Україну.

У зв’язку з цим, за клопотанням прокуратури суд наклав арешт на вказані локомотиви та прийняв рішення про їх передачу в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Вартість переданого майна становить понад 70 млн грн.

Фото: Фейсбук