Марші рівності Kyiv Pride відбудеться у столиці в неділю, 19 вересня.

Про це повідомили у поліції Києва.

Марш рівності 19 вересня відбудеться у центральній частині міста біля парку імені Тараса Шевченка. За інформацією організаторів, у заході візьмуть участь до десяти тисяч громадян.

Як повідомив начальник поліції Києва Іван Вигівський, у день проведення Маршу рівності за відповідним маршрутом та поряд із ним правоохоронці обмежать доступ до території, але ці заходи будуть діяти винятково для належного забезпечення порядку:

«Будуть встановлені загороджувальні турнікети і фільтраційні пункти з металошукачами й пропускним режимом. Також на охорону публічної безпеки залучимо вибухотехніків та кінологів зі службовими собаками, а з метою недопущення провокацій чи конфліктних ситуацій між учасниками акції та іншими громадянами, посилено нестимуть службу наряди поліції діалогу», – сказав він.

Додав, що київські поліцейські та військовослужбовці Національної гвардії України переведені на посилений варіант несення служби та проінструктовані щодо алгоритму дій у разі виявлення порушень чи провокацій під час запланованого заходу.

«Поліція Києва працюватиме для того, щоби на належному рівні забезпечити правопорядок та безпеку кожного громадянина, а також свободу зборів і демонстрацій. Тож звертається до мешканців та гостей міста з проханням поставитися з розумінням та заздалегідь обрати маршрути з урахуванням тимчасових обмежень», – зазначили в поліції.

Фото: Фейсбук