Нині 13 спеціалістів компанії вже працюють за таким графіком.

Українська ІТ-компанія mcpk. переходить на 4-денний робочий тижденьпише DOU.

 Нині вона вже організувала роботу 13 спеціалістів за таким графіком та займається переведенням поточних проєктів у новий режим, повідомили DOU в компанії. Розповідаємо особливості незвичної для українського ринку «4-денки».

«Ми зараз перебуваємо в процесі переходу на 4-денний робочий тиждень (4Д). Працюємо над переведенням поточних проєктів на 4Д. Нові проєкти бордимо тільки на 4Д. Також плануємо перевести адміністрацію, коли більшість розробників буде на 4Д», — заявили у компанії.

Як пояснили у mcpk., робочий тиждень скорочують для того, аби підвищити ефективність рекрутингу. Тобто для того, аби компанія виглядала привабливішою для потенційних співробітників. Бо стандартного набору переваг, як от висока зарплатня, комфортний офіс або можливість працювати дистанційно вже не достатньо, аби привабити фахівців на «перегрітому» ринку.

Крім того, у компанії сподіваються, що завдяки переходу на 4-денний робочий тиждень фахівці не вигоратимуть на роботі.

Тривалість щорічних відпусток через скорочення робочого тижня не зменшать.

Відмовитися від нового режиму роботи можуть лише в тому разі, якщо виявиться, що розробникам це не цікаво. Та наразі співробітникам mcpk. новий графік подобається.

Як новий графік вплинув на команду

«Загалом на роботу працівників новий формат вплинув позитивно. Вони стали більш мотивовані, сконцентровані та організовані завдяки тому, що мають більше вихідних та можуть відпочити, зайнятися саморозвитком чи домашніми справами», – передає DOU слова представників mcpk.

У компанії кажуть, що встигають виконувати всі завдання вчасно, і чотирьох днів вистачає на той обсяг роботи, який раніше виконували за п’ять.

Єдине, що змінилося, фахівці з однієї команди не можуть брати додатковий вихідний в один день – тепер вони чергуються.

Фото: facebook