Якщо вартість вакцини на ринку — 15 євро, то в Києві вона коштує кілька тисяч.

В соцмережах ширяться чутки про те, що київські та українські VIP-персони таємно вакцинуються від коронавірусу у приватній клініці Mediland на Лук‘янівці. Зокрема, таку інформацію оприлюднив блогер Назар Приходько.

За його словами, для цього використовують вакцину виробництва Pfizer-BioNtech, яка вже начебто є у Києві.

«Роблять вони це у приватній клініці Mediland що знаходиться на Лук‘янівці у Києві по вулиці Маршала Рибалка 11-б. Робить це вітчизняний істеблішмент за фантастичні суми: якщо роздрібна ціна «Пфайзера» у світі коливається від 18 до 20 доларів за штуку, то тут вона коштує від 1 до 3 ТИСЯЧ ЄВРО! При тому, окрім себе, ВІПи вакцинують своїх стареньких батьків» — пише Приходько.

Блогер додає, що клініка начебто афільована з Романом Гольдманом, ізраїльським лікарем та керівником Асоціації медичних центрів Ізраїля МЕДЕС.

«За чутками, саме він є постачальником та головним вигодоотримувачем у цій схемі», – додав Приходько.

Повідомлення про таємне вакцинування вже прокоментував прем’єр-міністр України Денис Шмигаль — за його словами, МОЗ та МВС мають перевірити достовірність цієї інформації.

Зауважимо: раніше про те, що високопосадовці та інші «віпи» таємно вакцинуються у Києві препаратом від Pfizer-BioNtech повідомляв у своєму блозі екс-нардеп Михайло Бродський. За його даними, партію препарату завезли в Україну ще наприкінці грудня, а причетний до цього, крім Гольдмана, начебто також Михайло Радуцький, екс-директор мережі клінік «Борис», депутат від «Слуги народу» і глава парламентського комітету з питань охорони здоров’я.  

Раніше ми писали, що у Києві створять Центр зберігання вакцини від COVID-19 з наднизькою температурою.

Фото: europeanpharmaceuticalreview.com