Cправжнє ім'я дівчини — Таїсія Маламан.

Блогерка з ніком di.rubens, яка має під 70 тисяч підписників в Instagram та більше 2,5 мільйонів у TikTok, у новому відео заявила, що віддає перевагу Росії перед Україною. Скандальний запис поширив у своєму Facebook офіцер Збройних сил України Анатолій Штефан.

На ньому інший блогер пропонує дівчині обрати одну з-поміж двох країн. На запитання «США чи Росія?» та «Україна чи Росія?», вона обидва рази обирає Росію, після чого весело шкіриться.

«Особисто як громадянин України та військовий хочу дізнатися ім’я цієї дівчини і задати їй повторно ці питання (виключно питання щодо України та її сміху), а також допомогти з придбанням білету до місця її вибору» — пише Штефан під відео.

За його словами, це відео набрало 2,5 мільйона переглядів. але після резонансу в мережі блогерка видалила його у ТікТок.

Свого повного імені di.rubens не розголошує (лише ім’я — «Тася»), однак в архіві російської соцмережі VK збереглася сторінка такої собі Таїсії Маламан, на якій вказано відповідний Іnstagram-профіль. У Facebook за відповідним запитом є сторінка «Таисия Енот», де на світлинах зображена дівчина, дуже схожа на di.rubens.

Відомо також, що блогерка виступає моделлю для зйомок одного зі столичних брендів одягу.

Фото: Фейсбук