У той же час у західних «червоних» областях ситуація з коронавірусом стабілізовується.

Про це сказав міністр охорони здоровʼя Максим Степанов під час сьогоднішнього засідання уряду.

За його словами, сьогодні в Україні Київ та 10 областей у «червоній» зоні епіднебезпеки. Із них у трьох – Івано-Франківській, Закарпатській та Чернівецькій – спостерігається стабілізація і покращення ситуації. Так, у порівнянні із попереднім тижнем, в Івано-Франківській області, динаміка рівня шпиталізації майже мінус 16% , а заповненість ліжок із киснем становить 43%.

«Найнапруженіша у країні ситуація у Києві. Завантаженість ліжок з киснем складає на сьогодні 85,8%. Це найвищий показник по країні», – сказав Максим Степанов.

Напружена ситуація також залишається в Одеській, Житомирській та Київській областях. Щодо інших регіонів, то в «помаранчевій» Хмельницькій області досить напружена ситуація — імовірно, найближчими днями вона опиниться в «червоній» карантинній зоні. З урахуванням цього міністр спрогнозував зростання кількості COVID-хворих протягом щонайменше двох тижнів.

Загалом у країні 76 684 ліжка для пацієнтів із коронавірусом, зайнята більшість — 45 750 ліжок. У «червоній» зоні наразі перебуває Київ і 10 областей: Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Чернівецька та Чернігівська.

Фото: Фейсбук