З ним пов'язують будівництво щонайменше чотирьох житлових комплексів на території міста.

Син колишнього мера Києва Степан Черновецький активно інвестує кошти в ринок первинної нерухомості столиці. Про це повідомляє «Економічна правда» з посиланням на анонімні джерела.

Зокрема, Черновецькому належить земельна ділянка на Виноградарі біля майбутньої станції метрополітену «Мостицька», де компанія IB Alliance будує житловий комплекс «Діброва Парк»; партнером Черновецького у цій справі видання називає депутата ОПЗЖ Вадима Столара.

Також Черновецький активно співпрацював з компанією КАН Девелопмент бізнесмена Ігоря Ніконова: з ним він фінансував будівництво ЖК «Комфорт Таун», а також «Тетріс Холл» та «Централ Парк».

Також Черновецький має частку у 50% в компанії Edelburg Development, в якій його головним компаньйоном є екс-очільник столичного підрозділу Державної архітектурно-будівельної інспекції Сергій Кучер; при цьому компанію очолює свояк Степана Черновецького Сергій Лєвцов.

Ще один проект Черновецького – забудова території кінокопіювальної фабрики біля станції метро«Голосіївська», де зводиться ЖК White Lines. Його будують разом з A-Development Олексія Баранова.

Видання наголошує, що за даними анонімних джерел, співпраця Черновецького з його бізнес-партнерами регулюється специфічними документами: меморандумами про співпрацю та «понятійками» – документами із зобов’язаннями сторін, які не мають юридичної сили.

На запит журналістів в компанії Chernovetskyi Investment Group повідомили, що Степан Черновецький особисто не інвестує у нерухомість.

«Степан має певні фінансові інвестиції у ринок нерухомості в Києві, які реалізуються через інститути спільного інвестування під управлінням ліцензованої компанії та професійних керуючих активами», – йдеться у відповіді на запит.

Нагадаємо: Черновецький нещодавно намагався придбати 40% акцій компанії «Укрбуд» Максима Микитася, але невдало. Сам Черновецький-молодший публічно говорить лише про інший свій бізнес — венчурні проекти Chernovetskyi Investment Group в галузі IT і високих технологій. У 2017-2019 роках законністю його статків цікавилися правоохоронці в Іспанії (Черновецького навіть арештовували), але адвокатам вдалося закрити справу.

Нагадаємо, ЗМІ повідомляють, що екс-президент «Укрбуду» Максим Столар учора вийшов з СІЗО.

Фото: фейсбук