Сам Стефанчук повідомив журналістам, що за квартиру платить її власнику.

Перший віце-спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук (фракція «Слуга народу») знімає квартиру у тещі і отримує компенсацію з бюджету «за житло іногороднім». Про це повідомляє «Чесно».

Стефанчук подавав щорічну декларацію за 2018 рік як заступник директора державної організації «Національний офіс інтелектуальної власності». За даними його декларації, Стефанчуки проживали у квартирі площею 101,8 кв.м 2012 року, що належить Тетяні Ситарук. Дружина Стефанчука мала до одруження прізвище Ситарук, про що свідчать дані із соцмереж. Також, за інформацією журналістів, Тетяна Ситарук є матір’ю дружини першого заступника спікера парламенту.

У коментарі журналістам Руслан Стефанчук підтвердив, що досі мешкає в цій квартирі.

«У цьому році я сплачую орендну плату за це житло. За неї орендодавець сплачуватиме податки в порядку, що передбачений законодавством» — зазначив він.

На запитання про те, чи платить Стефанчук за оренду помешкання матері дружини, він відповів, що платить «орендодавцю за договором – власнику квартири».

«Право обрати квартиру для проживання, як і місце проживання, – це моє право як орендаря» — уточнив він.

Зауважимо, що нині Руслана Стефанчука називають одним із фаворитів Зеленського на посаду нового спікера парламенту. Чинного спікера Дмитра Разумкова «слуги» збираються звільнити найближчим часом.

Нагадаємо, сімдесятирічна матір «слуги» Клочка за час його депутатства придбала в Києві нерухомості і машин на 14 мільйонів гривень.

Фото: Фейсбук