Свого часу гарант не зміг підтвердити аналіз на заборонені речовини.

Волонтери Міжнародної антинаркотичної асоціації роздають у Києві листівки зі світлинами чинного президента України Володимира Зеленського. На них — інформація про допомогу алко- і наркозалежним. 

Як повідомив у своєму Facebook начальник відділу Інституту нацпам’яті Павло Подобєд, флаєри роздають біля станцій столичного метро.

«Кажуть, що допомогли багатьом наркоманам повернутися до нормального життя. Дехто навіть став успішним і впливовим» — йдеться у повідомленні.

Судячи з усього, світлину взято з відкриття спортивного табору Міжнародної антинаркотичної асоціації у травні 2019 року, яке Зеленський відвідав разом із дружиною. Але на флаєрі про це — жодної інформації, і може здатися, що президент сам проходив курс лікування.

Офіс президента поки ніяк не коментував цю ситуацію.

Зауважимо також, що на сайті асоціації є світлини і з іншими відомими політиками — серед них, зокрема, і мер Києва Віталій Кличко.

Нагадаємо: під час президентської кампанії 2019 року Зеленський затребував від свого опонента, Петра Порошенка аналіз на наркотики, а сам пізніше відмовлявся оприлюднювати свої довідки з лабораторії. Пізніше він це зробив, але документи були оформлені «заднім числом».

Учора ми писали про те, що Зеленський відпочиває в Буковелі і робить фото з лижниками без маски.

Фото: фейсбук