Зокрема посилили карантин на території Білоцерківської міської територіальної громади.

Про це повідомили на офіційному сайті Білоцерківської міської ради.

Геннадій Дикий, міський голова Білої Церкви, зазначив, що протягом останніх 5 днів у місті прослідковувалося значне збільшення кількості захворювань на коронавірус. Зокрема почалися тяжкі форми пневмонії в молодих людей віком 36-38 років.

«Станом на сьогодні (1 березня – ред.) в лікарні №3 зі 130 ліжко-місць заповнено 128, зі 108 кисневих точок задіяно 85. Один пацієнт на ШВЛ. У лікарні №1 також заповнені всі ліжко-місця. Крім того, розпорядженням штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації від 27 лютого 2021 року було відкрито резервне відділення у лікарні №1 на 52 ліжко-місця, до 48 з яких підведено кисень. У ЦРЛ наповненість – на 98%. За останній тиждень також збільшилися випадки захворюваності серед вчителів на учнів ЗОШ. П’ять шкіл були повністю закритими на карантин», – зазначено в повідомленні.

З огляду на вищезазначене, члени виконавчого комітету міста ухвалили рішення про додаткові обмежувальні заходи на території Білоцерківської міської територіальної громади на період дії карантину.

Відтак, із 2 до 14 березня 2021 року в Білоцерківській МТГ усі школи мають організовувати освітній процес за дистанційною формою навчання для учнів 5-11 класів. Водночас дистанційно або за змішаною формою мають працювати мистецькі, спортивні та інші позашкільні заклади освіти. До слова, початкові класи та дитячі садочки функціонуватимуть у звичному режимі.

Також рішенням виконавчого комітету заборонено проведення масових заходів за участю більш ніж 20 осіб.

Окрім цього, ухвали ще й такі додаткові обмеження:

  • комунальним підприємствам, структурним підрозділам Білоцерківської міської ради та її виконавчим органам заборонено з 2 до 14 березня 2021 року проведення особистих прийомів громадян. Прийом громадян мають здійснювати за допомогою електронних засобів зв’язку;
  • суб’єктам господарювання, що використовують найману працю та обслуговують відвідувачів необхідно проводити температурний скринінг, посилити контроль за дотриманням протиепідемічних заходів;
  • закладам громадського харчування (ресторанам, кафе, барам, закусочним, їдальням, кафетеріям, буфетам тощо) заборонено організацію дозвілля, зокрема проведення святкових заходів, банкетів, майстер-класів, публічних подій тощо.

Правоохоронцям Білоцерківської міської територіальної громади на період із 2 до 14 березня 2021-го доручили посили контроль за дотриманням ухвалених карантинних обмежень.

Нагадаємо, станом на 26 лютого в Києві працювали всі школи та дитсадки. Жоден із закладів не був закритий на карантин.

Фото: unsplash