Кілька видів кави Starbucks уже продають вроздріб.

З початку січня компанія Nestle продає в Україні каву Starbucks. Nestle є офіційним дистриб’ютором кавового гіганта, повідомив на пресконференції генеральний директор компанії в Україні Алессандро Дзанеллі, пише «Ліга.Бізнес».

«Ми близько двох років тому уклали договір про постійне використання прав на продаж кави Stаrbucks. Право використання бренду Starbucks буде у Nestle, так написано в договорі від 18 травня 2018 року. Також ми партнери Starbucks в розробці нових сортів кави», розповів Дзанеллі.

За словами менеджера, продаж чотирьох видів кави Starbucks в Україні стартував на початку січня. У проект співпраці з боку Nestle інвестовано кілька мільйонів доларів, плануються подальші вкладення протягом трьох років.

Дзанеллі підкреслив, що Україна — найбільший ринок, де кавовий гігант запускається без мережі кав’ярень. Але Nestle планує заводити кави Starbucks не тільки в роздрібну торгівлю, а й в сегмент HoReCa за допомогою партнерства з закладами.

Нагадаємо, в липні минулого року ЗМІ поширили інформацію про відкриття кав’ярень Starbucks в Україні, але вона виявилася фейковою.

Фото: піксабей