Кількість хворих сьогодні може зрости. Студенти лікуються за власний кошт, в КПІ все спростовують.

Гуртожиток КПІ, у якому в понеділок виявили понад півсотні інфікованих коронавірусом, посилено дезинфікують. Про те, що діагноз підвердили у курсантів Інституту спецзв’язку та захисту інформації, стало відомо у неділю, 26 липня. Нині госпіталізовано шестеро курсантів, решта ізольовані на одному з поверхів гуртожитку. Про це йшлося у сюжеті «Київ Newsroom» телеканалу «Київ».

Kyiv Media

Керівництво Інституту спецзв’язку повідомило, що кількість інфікованих у закладі поступово зростає.

«Вчора по швидкій з незначною температурою поїхали ще два курсанти, і шість курсантів перебувають в 4-ій інфекційній  лікарні Солом’янського району. 11 курсантів на самоізоляції в профілакторії, вони показали мінусовий результат по ПЛР-тестам», — повідомляє Олександр Васильєв, перший заступник начальника Інституту спецзв’язку КПІ.

Олександр Васильєв, перший заступник начальника Інституту спецзв’язку КПІ

Товариші інфікованих курсантів заявляють, що ті лікуються за власний кошт, а ліки їм передають батьки; натомість керівництво закладу заявляє, що студентів забезпечили усіма необхідніми ліками. «Я з кожним курсантом спілкувався. Всім необхідним вони забезпечені», — переконує Васильєв.

Їжу курсантам надає інститут. У меню перше, друге, салат, компот, печиво та навіть сало. Втім харчі ставлять біля дверей. В гуртожиток нікого не пускають та не випускають. Чи не єдині гості тут — це київська служба порятунку, яка щодня дезінфікує приміщення концентратом хлору.

Де саме студенти могли підхопити COVID-19, поки що невідомо. Не на камеру розповідають, що тест нікому не пропонували. Насправді спалахи коронавірусу почалися зо два тижні тому. В санчастині їм казали, що їх протягло. В інституті запевняють, що звернення були поодинокими. А симптоми на COVID-19 ніби й не схожі. А щойно з’ясували, що то таки коронавірус, кажуть, почали вживати необхідних заходів.

В приміщеннях гуртожитку проводять дезінфекцію

Всього в гуртожитку 133 курсанти. Сьогодні планують зробити тести тим, хто їх ще не здав — таких залишилось 86 чоловік. Тому кількість інфікованих може зрости.

Переглянути сюжет повністю можна нижче.

Фото: скріншоти