Мати дитини приїхала з Одеси. Каже, вона має ще двох дітей, які живуть з батьками.

На території столичної ВДНГ нещодавно оселилася родина з немовлямЖили в колишньому торговельному павільйоні — без світла, газу та води, аж поки соціальні служби не забрали немовля у матері, йшлося в сюжеті «ТСН».

4-місячна дитина жила впродовж двох тижнів серед заіржавілих конструкцій та стін з пластику.

Згодом родину помітила перехожа, яка прогулювалася з собакою й викликала поліцію, а ті, своєю чергою, ще й службу в справах дітей.

Коли правоохоронці зайшли всередину, то побачили, що на дивані втрьох лежали жінка і двоє чоловіків. Поруч — у дитячому візку — немовля. Кажуть, дівчинка не плакала, була доглянута та здорова. Жінка одного з чоловіків представила батьком дитини, іншого — їхнім товаришем.

«Щодо того, як всі разом опинилися на вулиці, вона сказала, що так склалися обставини. Але, чому вона тут перебуває, не стала пояснювати. Проявляла лише агресію, а також, з її поведінки, можна було зробити висновок, що вони перебували напідпитку», — зазначила інспекторка ювенальної превенції Голосіївського управління поліції Лідія Кордяк.

Дитину соцпрацівники забрали. Але, як вдалося з’ясувати, ця дівчинка — не єдина дитина жінки.

Журналісти повідомляють, що телефоном жінка розповіла їм, що має ще двох дітей. Вони від різних чоловіків і зараз живуть зі своїми батьками. Вона ж до Києва приїхала з Одеси. Каже, поки жила з чоловіками на ВДНГ, вони не пиячили.

Повернути жінці дитину зможуть лише тоді, коли вона знайде житло з нормальними умовами і укладе договір про оренду.

Наразі вони живуть у хостелі. Немовля тим часом — під наглядом медиків.

Фото: скріншоти