Сусіди із цією ситуацією намагалися боротися 3 роки. Чоловік зізнався, що хотів сам все демунтувати - тоді і стався обвал.

Про це повідомилиу програмі “Київ.NewsRoom” на телеканалі “Київ”.

Сусіди розповіли, що в будинку по вулиці Вербицького,13 у квартирі на шостому поверсі живе дідусь, і у нього на балконі була добудова для розсади рослин. І ця власноруч добудована клумба не витримала і впала.

Три роки борюся з цим. І в керуючу компанію дзвонила, і на 1551, і депутатам районним, і ЖЕК. Тому що дядечко там зробив город. Значить невеликий балкончик, виніс металококонструкцій вперед зробив – там мабуть тонна землі“, – розповіла сусідка Людмила.

Kyiv Media

Каже, дідусеві давали неодноразові приписи. У результаті металева прибудова для городу з часом проіржавіла та впала. Впало на ту частину, де часто проходять люди. На щастя, в момент обвалу конструкцій нікого внизу не було.

Телеканалу “Київ” вдалося поспілкуватися із власником балконного городу. Звати його Павло Павлович. Каже – обвал стався тоді, коли чоловік намагався виконати припис і самостійно демонтувати.

Я почав демонтовувати – шматок плити впавзврху“, – сказав Павло Павлович.

Завершити демонтаж прибудови до балкону довелося рятувальникам “Київської служби порятунку” та іншим комунальникам.

Нагадаємо, нещодавно керівникам РДА та відповідальним підрозділам доручили перевірити будівлі, на яких може статися обвал фасадів чи деяких конструкцій.

Фото: скріншот