Дитина отримала численні порізи та тріщину ноги.

Про інцидент в ТРЦ Retroville повідомляла спільнота Kievmap, опублікувавши відео 17 липня.

На відео можна побачити, як маленька дитина розглядає вітрину в кафе, після чого починає залазити по ній нагору. Батьків при цьому на записі не видно.

Конструкція не витримала ваги хлопчика та перекинулася на нього. Водочас загартоване скло не врятувало постраждалого від порізів. Хлопчик отримав глибокі подряпини рук та ніг. Також у нього діагностували трищіну кістки ноги.

Як написала в Facebook мама хлопчика, дитина отримала численні травми та перелом ніжки (нижньої кінцівки).

Жінка також додала, що коли вона збирала розбите скло та чекала швидку та поліцію, ніхто з представників ТРЦ до них не підійшов.

“Поки їхали швидка і поліція, я збирала це скло з тіла своєї дитини, у той час, як жоден представник торгового центру, чи хоча б хтось із них навіть не вийшли до нас. Навіть коли приїхала поліція, ніхто так і не вийшов”, – йдеться в дописі.

У коментарях до допису користувачі обурені поведінкою батьків, які не дивилися за хлопчиком та фактично залишили його у небезпеці. Також вони зазначили, що за інцидентом спостерігав дорослий чоловік, який ніяк не відреагував на падіння дитини та навіть не спромігся йому допомогти.

Натомість у самому розважальному центрі для дітей стверджують, що не можуть нести відповідальність за наслідки вчинків дітей, які неможливо спрогнозувати.

Наразі там очікують офіційних коментарів від орендаря PAPASHON KIDS, де сталась пригода.

“Нам дуже шкода з цього приводу, і ми стурбовані ситуацією, так як постраждала дитина. PAPASHON KIDS несе всю відповідальність за дотримання заходів безпеки в приміщенні за умовами договору оренди приміщення. Нам відомо, що представники PAPASHON KIDS ведуть діалог з батьками дитини з метою надання необхідної допомоги”, – повідомили в ТРЦ.

В адміністрації закладу PAPASHON KIDSзауважили, що компанія провела ретельний огляд місця події та службове розслідування щодо ситуації з 4-річним хлопчиком, який травмувався внаслідок перекидання ним вітрини.

“Додатково дитина схопилася за скло вітрини, конструкція якої не розрахована на такі дії, щоб утриматися на цій висоті. Вага дитини змістила центр тяжіння вітрини, через що вона перекинулася на хлопчика. Оскільки, такі конструкції не розраховані на навантаження такого типу, компанія не може нести відповідальність за подальші наслідки таких дій. Разом з тим, адміністрація кафе стурбована ситуацією, що склалася, висловлює щире співчуття постраждалому та обов’язково наддасть усю необхідну підтримку у лікуванні та реабілітації”, – написали в закладі.

На відео з камер спостереження видно, що на 42 см від підлоги знаходиться ДСП, а потім починається скло. Дитина залізла на ДСП і вхопилася за верх вітрини руками. Змістився центр тяги і дитина впала разом з вітриною.

Як стало відомо, у поліції справи не коментують, бо батьки заяви не подавали. Втім, адвокат, до якого звернулася ТСН – в подібних ситуаціях, каже, численні забої і перелом ноги – уже свідчать про травми середньої тяжкості.

“В цьому випадку керівництво не просто має відшкодовувати шкоду нанесену хлопчика. А ще й буде нести кримінальну відповідальність – це як штрафи – від 17 тисяч гривень, так і до позбавлення і обмеження волі – 3 і 5 років”, – зазначив фахівець.

Все, що знаходиться там, має бути максимально продумано, аби діти там відпочивали. Воно було ніде не прикручене, не закріплене абсолютно“, – обурюється мати постраждалого хлопчика.

“Це вперше за 14 років. Нам дуже прикро за цю ситуацію. Ми завтра зустрінемося і обговоримо суму компенсації“, – пообіцяли в центрі.

Наразі, 4-річному Ліору з гіпсом на нозі йому ходити ще місяць.

 

Фото: facebook