Спершу говорилося, що пес випав з 4 поверху, але насправді тварина падала з висоти 10 поверху.

Власники вже загиблого пса кажуть, що він випав випадково, йдеться у сюжеті ТСН.

Інцидент стався у ніч на 5 червня у будинку по вулиці Генерала Генадія Воробйова 13В. Зокрема, близько першої години ночі студенти з гуртожитку навпроти почули дивний гуркіт і скавчання. Студенти і зняли на відео все, що відбувалося далі. Так, чоловік, який представився господарем пса, у той момент був нетверезий і відмовлявся віддавати собаку людям, які пропонували відвезти тварину до ветеринарної клініки.

Собака хрипіла, подавала якісь ознаки життя. Пропонували господареві – давайте разом поїдемо до ветеринарів. Але він відмовлявся – казав: “Взагалі це моя собака і я можу робити з нею все, що хочу“, – розповіла студенстка Аліна Нестерова, яка і надала розголосу цій історії.

Після виклику поліції пса таки забрали у чоловіка і повезли в лікарню, але довезти не встигли. Поліція у цей час відпустила господаря, оскільки на той момент не було відомо про смерть тварини.

Тепер же кваліфікацію провадження змінили – 6 червня було розпочато досудове розслідування за ч. 3 ст. 299 ККУ – жорстоке поводження з тваринами. Нині в поліції збирають докази цього.

А тим часом господарі вже померлої тварини все заперечують. Так, дружина чоловіка, який відмовлявся віддавати пса до клініки, відчинила двері квартири, з якої і падав собака, та заявила, що “пес упав випадково” і що вони про це шкодують. Сказала, що пса звали Біллібонс.

Бідинок, з якого випав пес

Але сусіди та консьєржка будинку кажуть – не вірять у те, що це був нещасний випадок.

Аби довести справу до кінця, студенти, які везли пса до клініки, попросили ветеринарів зробити розтин. В клініці кажуть – собака помер внаслідок падіння з висоти, але розтин покаже більше деталей щодо причин загибелі тварини.

Зоозахисника акцентують – такі справи до кінця доводять украй рідко. Так, зоозахисниця Марина Суркова, віцепрезидентка асоціації зоозахисних організацій пригадала випадок, який стався у лютому цього року на Одещині –  чоловік проламав череп і розтрощив щелепу сусідському хаскі за те, що той задушив його курей. Пес вижив, а його кривдник відбувся адміністративним покаранням. Люди, які про це дізналися, вчинили над ним самосуд.

Найбільша складність у таких справах – це проведення судово-ветеринарної експертизи. Бо судово-ветеринарних експертів лише два на Україну. Експертизу тіла Біллібонса мають зробити в Києві. Якщо ця історія буде доведена до кінця – господар собаки може сісти на термін до 8 років.

Фото: скріншот, Фейсбук