За результатами деякі досліджені проби води відкритих водойм не відповідають вимогам Гігієнічних нормативів якості води водних об’єктів для задоволення питних, господарсько-побутових та інших потреб населення.

Про це повідомили у Головному управлінні Держпродспоживслужби у м. Києві.

Так, відбір проб води проведено на пляжах «Венеція», «Веселка», «Дитячий», «Золотий», «Молодіжний», «Передмістна Слобідка», «Райдуга», «Тельбін», «Галерний», «Вербний» та «Троєщина» Державною установою «Київський міський центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України». Фахівцями проведено санітарно-мікробіологічні та санітарно-хімічні дослідження проб води.

За результатами деякі досліджені проби води відкритих водойм не відповідають вимогам Гігієнічних нормативів якості води водних об’єктів для задоволення питних, господарсько-побутових та інших потреб населення. Зокрема, виявлені невідповідності за наступними показниками:
  • перевищення індексу лактозопозитивної кишкової палички (ЛКП) на пляжах Києва: «Золотий», «Передмістна Слобідка», «Молодіжний», «Веселка», «Вербний», «Райдуга», «Тельбін» та «Галерний»;к
  • олі-індекс (кількість бактерій групи кишкової палички): пляжі «Веселка» та «Райдуга»;
  • індекс ентерококів (кількість ентерококів): пляж «Передмістна Слобідка»;
  • біохімічна потреба в кисні: пляжі «Золотий», «Передмістна Слобідка», «Молодіжний», «Дитячий», «Венеція», «Веселка», «Вербний», «Троєщина», «Райдуга», «Тельбін» та «Галерний».

Нагадаємо, лише на “Золотому” пляжу вода відповідає всім нормам.

Фото: Фейсбук