Водій авто був нетверезий, а його транспорт ймовірно не витримав такої ваги, тому й сталась ДТП.

Аварія відбулась вніч на 12 липня здовж дороги у селі Ревне неподалік Києва. На цьому місці перекинувся легковик, забитий пасажирами. Volkswagen Universal їхав із села Проців у бік Києва. На цій ділянці дороги машину занесло і вона перекинулася. 33-річний водій та його 7-річний пасинок загинули на місці.

Спочатку з’явилась інформація, що у салоні легковика перебували 11 людей, потім – 13 і врешті через пів доби поліція порахувала всіх пасажирів. У невеличкий Volkswagen сіли аж 16 людей, інформує ТСН. Семеро – діти, віком від 6 до 16 років. Більшість з них родичі, їхали з відпочинку на озері, де святкували день народження.

На узбіччі машину занесло і почало крутити. Дев’ятеро дітей знаходились в багажнику. Чому батьками не дотримались заходи безпеки, з’ясовує слідство.

У Бориспільську лікарню швидка привезла одинадцятьох. П’ятьом надали допомогу і відпустили. Шість людей і дотепер у лікарні. Двоє з них у тяжкому стані – 14-річна дівчинка і жінка. За їхнє життя нині борються лікарі.

У жінки черепно-мозкова травма, у дівчинки також серйозна травма голови.

У селі Мартусівка громадою збирають гроші на лікування тих, хто постраждав найбільше. А маленького хлопчика, який помер на місці аварії, поховали вже сьогодні.

Що ж до причин аварії, експертиза вже показала, що водій був п’яний. На додачу, ймовірно, машина не разрахована на таку кількість пасажирів і просто не витримала ваги.

Фото: піксабей