Минулого тижня відбулося урочисте відкриття будівлі.

В будівництво нового офісу Київської школи економіки інвестовано 6 мільйонів доларів. Про це йдеться в релізі на офіційнмоу сайті закладу.

Нову будівлю школи на вул. Миколи Шпака, 3 у Києві, відкрили ще 13 травня — урочисту церемонію відвідали в тому числі президент Зеленський та прем’єр-міністр Шмигаль. Нині стало відомо, що будівництво фінансували кілька компаній, банк та благодійний фонд.

«До підтримки і розвитку нової будівлі Київської школи економіки долучились: Dragon Capital, Група ICU,  фармацевтична компанія «Фармак», компанія «Нова Пошта», IT компанія Genesis, «БФ «АСТЕМ ФАУНДЕЙШН», Банк ПУМБ та випускники Школи» — йдеться у повідомленні.

Інформацію про підтримку з боку Dragon Capital Школа економіки поширювала раніше — повідомлялося про 700 тисяч доларів допомоги.

Почесний президент приватної Київської школи економіки — колишній міністр економіки Тимофій Милованов. В повідомленні на сайті школи зазначено, що заклад «не має кінцевого бенефіціара».

«З 2005 року функціонує як окрема самостійна інституція. Не має кінцевого бенефіціара чи власника: керується виборною Радою Директорів та Міжнародною академічною Радою, до складу якої входить Нобелівський Лауреат проф. Роджер Майерсон» — вказано у повідомленні.

Тим часом, стало відомо, які продукти зникнуть зі шкільних їдалень у новому навчальному році.

Фото: Фейсбук