Вже 1 вересня Збірна України зіграє надважливий матч проти Казахстану у відборі на чемпіонат світу.

Новопризначений виконувач обов’язків наставника збірної України з футболу Олександр Петраков поділився емоціями після призначення на посаду. Відео з коментарями Петракова поширила прес-служба УАФ.

Петраков, якого лише напередодні, 17 серпня, призначили в.о. головного тренера, зазначив, що в збірну будуть довикликані деякі футболісти.

«Чи будуть довикликані нові гравці у збірну? Тарас Качараба зі Славії і Данило Сікан з Шахтаря вже включені до основного списку, а до резерву я вніс Сергія Булецу з луганської Зорі» — розповів Петраков.

Також він зазначив, що зробить усе, аби збірна України вийшла у фінальний турнір чемпіонату світу з футболу-2024.

«Це не клубний футбол, де можна десь наздогнати, надолужити… Тут кожен матч фінальний. Як на чемпіонаті світу: вийшов, виграв, пройшов далі, ні – поїхав додому. Все! Тільки так. Хлопці мене знають, я їх знаю, я з ними розмовляв, так що подивимось. Як я зараз сприймаю момент початку роботи з національною командою? Сплю погано, по дві-три години, прокидаюсь… Важко. Прийняв таке непросте рішення… Але я вмію тримати удар», – сказав Петраков.

Тренувальний збір команди стартує 29 серпня в Києві. А вже 1 і 4 вересня збірна проведе матчі відбору до ЧС-2022 проти Казахстану та Франції.

Зауважимо, що головним тренером збірної України мав стати колишній динамівець Сергій Ребров, але він не зміг розірвати контракт із «Аль-Айном». Не виключено, що до цього питання УАФ повернеться пізніше, після того, як стане зрозуміло, чи вийде з Петраковим збірна України на чемпіонат світу, чи ні.

Нагадаємо, раніше Андрій Шевченко залишив посаду головного тренера збірної після виходу команди у чвертьфінал ЄВРО-2020, де наші без шансів поступилися англійцям.

Фото: Фейсбук