Це Деснянський та Солом’янський райони.

У Києві перевірили готовність міського господарства до роботи в опалювальний сезон, проінспектували стан електричних і теплових систем, рівень ресурсного оснащення аварійно-ремонтних бригад районів та умови праці лінійного персоналу. Кращими за рівнем ресурсного оснащення і спецтехнікою виявились Деснянський та Святошинський райони, також відзначили стан електромереж та обладнання в Солом’янському та Деснянському районах. Про такі висновки перевірок повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв під час інспекції житлових будинків у Шевченківському районі.

Він зауважив, що регулярні виїзди в райони та огляд адрес, які обирались уже на місці, дозволили побачити реальну картину проведеної роботи чи, навпаки, її відсутності.

«Зазначу, що на початку наших перевірок стан електромереж та обладнання в будинках був значно гіршим. Нагадаю, що в Подільському районі керівник керуючої компанії навіть отримав догану через незадовільний рівень роботи. Однак наразі ситуація значно краща. Проте райони зобов’язані провести повторні перевірки там, де були зауваження, тісно співпрацюючи з фахівцями ДТЕК «Київські електричні мережі» та враховуючи їхні рекомендації», – зазначив Пантелеєв.

Він нагадав, що електросистема є резервною для забезпечення тепла і повинна працювати навіть в умовах підвищеного навантаження, коли люди вмикатимуть електрообігрівачі.

«Місто залучає всі можливі ресурси для якомога кращої підготовки до зими: придбано резервне паливо для ТЕЦ, прийнято рішення про закупівлю мобільних котельнь, проведено гідравлічні випробування і вже усунуто понад 2 тисячі пошкоджень на теплових мережах, придбано генератори тощо», – сказав Пантелеєв.

Раніше столична влада повідомила тарифи на тепло та воду на прийдешній опалювальний сезон.

Фото: Фейсбук