Переможців визначали у соцмережі Instagram за кількістю коментарів.

Про це повідомив співорганізаторі проекту “Япомога” Руфат Раімов на своїй Instagram-сторінці.

25 лютого, на свій день народження я вирішив подарувати “Япомогабокс” одній з Київських шкіл. Ми отримали дуже великий відгук і більше 2000 коментарів! Активних учасників було багато, але найактивніше згадували переможця – 207 школу”, – повідомив він у відео.

Додав, що найближчим часом команда проекту зв’яжеться з адміністрацією школи і встановить “Япомогабокс” якомога швидше!

Також, ви можете підписатися на мою сторінку і стежити за наступними конкурсами! Ми однозначно будемо їх проводити!“, – зазначив Руфат.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Raimov Rufat (@rufat.yapomoga)

Новий бокс є повністю закритим. Діти зможуть у спеціальний отвір закидати пластикові пляшки, а корм для тварин буде накопичуватися в прозорому резервуарі. Коли накопичений корм дійде до певної відмітки – організатори проекту заберуть його та віддадуть волонтерам, котрі займаються підгодівлею безпритульних тварин.

Проект “Япомога” має на меті поширювати корисну соцальну ініціативу – дбати про безпритульних тварин і про довкілля, оскільки зібрані пластикові пляшки відправляють на переробку.

Нагадаємо, перший у Києві “Япомогабокс”, що на Лук’янівці, демонтують, аби на його місці встановити більш сучасну версію.

Фото: скріншот