Вартість послуги на одну людину в місяць становитиме 37,02 грн.

В Оболонському районі цьогоріч запрацює нова система вивезення сміття з мікрорайону Пуща-Водиця. В місцевій райадміністрації розповіли, як саме зміниться процес вивезення сміття.

В РДА наголосили, що відсутність договорів на надання послуги з вивезення побутових відходів спиричинило появу великих стихійних сміттєзвалищ на території лісів КП «Святошинське лісопаркове господарство», також багато мешканців вивозять сміття в контейнери сусідніх багатоповерхових будинків комунальної власності.

Проблему почали вирішувати за спільної ініціативи голови Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Кирила Фесика, КП «Київкомунсервіс» та ряду громадських організацій.

Відтак, КП «Київкомунсервіс» пропонує новий метод вивезення та утилізації сміття. Власникам домогосподарств безкоштовно надається контейнер місткістю 120 або 240 літрів, що залежить від кількості проживаючих осіб, для тимчасового зберігання твердих побутових відходів. Контейнер ставитимуть на подвір’ї, один раз на тиждень він буде виставлятися на вулицю. Сміттєвоз забиратиме побутові відходи за адресою домогосподарства, згідно затвердженого графіку руху.

Вартість послуги на 1 мешканця в місяць становить – 37,02 грн., нарахування за вивезення ТПВ буде здійснюється щомісячно, згідно умов укладеного договору.

Власники приватних домоволодінь, ЖБК, ОСББ в Пущі-Водиці запрошуються для укладання індивідуальних договорів на вивезення побутових відходів: КП «Київкомунсервіс», вул. Кудрявська, 23 (тел.531-99-77); вул. Федора Максименка, 16 (ОД-508), Ходос Ніна Іванівна, контактний телефон (067-200-86-04), щоденно з 8-00 до 17-00.

Детальна інформація щодо графіку вивезення відходів буде розміщена на сайті Оболонської РДА.

Фото: Фейсбук