Компанія-забудовник має усі дозволи на роботи, крім дозволу на вирубку зелених насаджень.

Компанія «Лота-МНВ» почала роботи з будівництва 29-поверхового житлового комплексу у Києві на вулиці Госпітальній, 4, вирубавши дерева на Черепановій горі. «Українська правда» наводить фото проекту нової висотки і підтверджує, що бенефіціаром будівництва є родина померлого бізнесмена Григорія Габовича.

З посиланням на очевидців видання зазначає, що роботу будівельної техніки зі знищення дерев охороняли тітушки.

Площа земельної ділянки під забудову становить 1,15 га, а її нормативна грошова оцінка – 83 млн грн.

Видання публікує рендери від бюро A24D, згідно з якими, на місці схилу між Палацом Спорту, НСК «Олімпійський» та готелем «Русь» буде побудовано комплекс на стилобаті.

Повідомляється, що «Лота-МНВ» належить Наталії Мироненко, дружині Григорія (Гаррі) Ісаєвича Габовича. Він помер 2018 року.

Габович був компаньйоном Семена Юфи, власника споживчого товариства «Меркурій», українського аналога фінансової піраміди МММ.

Габович був і серед засновників столичного речового ринку «Патент», який у 1990-х розташовувався на Республіканському стадіоні. Сім’ї Габовичів належить понад 14 тис. кв. м торгової нерухомості на Хрещатику, 14 та інтернет-провайдер Lucky.Net.

За даними видання, бізнесом сім’ї керують сини Григорія Габовича – Юліан та Артур. Зокрема, брати будують котеджне містечко «Рославичі» під Києвом.

Підрядником будівництва на Госпітальній є фірма «Девіжн констракшн». Її бенефіціаром є російський бізнесмен Дмитро Буряк.

Фото: A24D