Нині триває будівництво метротунелів в бік Троєщини.

У Києві триває будівництво Подільсько-Воскресенського мостового переходу та тунелів для метро на Троєщину. Найбільш активні роботи ведуться в межах Русанівських садів, повідомив у прямому включенні з місця події кореспондент «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

«Йде будівництво метротунелів. Це місце 26 опори Подільсько-Воскресенского мостового переходу, де метротунелі заходять в землю і далі в сторону Троєщини метро буде підземним» — зазначив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Чиновник нагадав, що на Подільсько-Воскресенському мосту вже закладено декілька станцій метро.

«В складі Подільсько-Воскресенського мостового переходу в основних конструкціях готові три станції метро майбутної четвертої гілки на Троєщину. Четверта станція буде в районі Русанівських садів, в зоні зупинки електрички Троєщина-2, це буде станція метро «Райдужна» — додав Пантелеєв.

Після того, як закінчать будувати тунелі на Русанівських садах робитимуть замельний насип. Саме на ньому й облаштують дорогу. Один зі з’їздів з’явиться біля вулиці Центральної Садової.

“Наступний етап це насип і перший етап з’їзду з Поділсько-Воскресенського мосту. Наступний рік – це будівництво естакади із зони Оноре де Бальзака і стиковка зі швидкісним трамваєм для того щоб можна було вже ефективно користуватись повністю мостовим переходом» — резюмував Петро Пантелеєв.

Першу частину мосту Пантелеєв обіцяє відкрити до кінця 2021 року.

Нещодавно в КМДА розповіли деталі перезатвердженого проекту будівництва Подільського мостового переходу.

Фото: Фейсбук