Київські школярі підуть на зимові канікули з 25 грудня до 11 січня, як і планували

Київські школярі під час суворого карантину, який діятиме в Україні з 8 по 24 січня, спершу підуть на заплановані зимові канікули. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко під час сьогоднішнього онлайн-брифінгу.

«Усі школи Києва з 25 грудня мають піти на зимові канікули, що триватимуть до 11 січня. Після цього школи розпочнуть навчання в дистанційному режимі. Департамент освіти КМДА вже розробив план навчання. Також ми продовжимо транслювати онлайн-уроки на телеканалі «Київ». Наскільки я знаю, такі ж уроки будуть підготовлені і на загальнодержавному рівні», – сказав Віталій Кличко.

У закладів професійно-технічної освіти канікули розпочнуться трохи пізніше – із 31 грудня і триватимуть до 15 січня. Другий семестр вони розпочнуть також у дистанційному форматі – із 18 до 24 січня

Також мер додав, що у разі продовження локдауну Київ буде змушений знову відправити школярів на «дистанційку». Також на вимушений карантин знову підуть заклади профтехосвіти. А от садочки будуть працювати у звичному режимі.

Нагадаємо, у зв’язку із коронавірусом у Києві закриті на карантин три школи.