За жорстоке поводження з тваринами чоловікові загрожує штраф.

Про це повідомили в програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

Учора ми писали, що в мешканця Троєщини правоохоронці забрали 9 собак, над якими він періодично знущався.

Наталія Мазур, директорка КП «Київська лікарня ветмедицини», розповіла, як себе наразі почувають тварини.

«Не можу сказати, що ми вже відгодували песиків, адже вилучення тварин відбулося лише в п’ятницю (16 квітня – ред.). Тоді ми їх направили до муніципального притулку, де вони утримуються й наразі. Тварини проходять обстеження та лікування», – зазначила пані Наталія.

Директорка Київської лікарні ветмедицини також повідомила, що деякі тварини на момент первинного огляду були виснажені. Окрім цього, у песиків є проблеми зі шкірою. Наразі тваринам призначене відповідне лікування.

«Вилучення проводилося відповідно до статті 89 КУ про адміністративні правопорушення співробітниками поліції. Вони вилучали тварин, а ми забирали до притулку. Наскільки мені відомо, чоловікові (колишньому власнику тварин – ред.) було виписано штраф у розмірі 3400 гривень, але я вважаю, що це краще уточнити в поліції», – розказала Наталія Мазур.

Водночас директорка Київської лікарні ветмедицини зазначила, що з початку року було зафіксовано 108 звернень до КП, серед яких не тільки щодо жорстокого поводження з тваринами, а й щодо порушення правил їхнього утримання. У деяких випадках на власників тварин скаржилися сусіди.

«На жаль, коли люди звертаються до поліції або до нашого підприємства, потім не всі ці люди дають коментарі. Більшість тих, хто скаржиться – знакають. Це також ускладнює нашу роботу. Але я хочу попросити, щоб усі ми були свідомими. Тварини – це також живі істоти. Якщо ви знаєте або спостерігаєте жорстоке поводження з тваринами, то можете звернутися як до підприємства, так і до поліції. Спільними зусиллями ми допоможемо цим тваринам», – наголосила Наталія Мазур.

Фото: фейсбук