Кататися по платформі на такому транспорті заборонено.

В київському метрополітені обговорили правила перевезення моноколіс та самокатів. Про це повідомляє прес-служба КП «Київський метрополітен» у Facebook.

На зустрічі, де відбулося обговорення, були присутні представники спільноти легкого персонального транспорту та представники метрополітену.

В метрополітені наводять список погоджених правил перевезення такого транспорту:

  1. Моноколеса мають перевозитись, як вони є. Власники відповідально ставляться до інших пасажирів та слідкують, щоб нікого не забруднити.
  2. Самокати. Всі, що складаються, рекомендовано складати. Ті, що більше 120 см за сумою вимірів, додатково оплачуються. Власники відповідально ставляться до інших пасажирів та слідкують, щоб нікого не забруднити.
  3. Речі більше 200 см, будь-які, заборонено перевозити.
  4. За бажанням проходити із самокатом, моноколесом чи іншим багажем можна біля контролера. Однак важливо повідомити контролера, щоб факт оплати проїзду та багажу був зафіксований. Якщо контролер не бачив факт оплати проїзду, власника попросять оплатити повторно.
  5. Кататися по платформі заборонено. Це може призвести до реальних складних травмувань.

«Ми будемо пропонувати необхідні зміни до Правил для остаточного врегулювання всіх моментів. І готуємо спільну інформаційну кампанію для наших пасажирів», – підсумувала заступник керівника підземки Наталія Макогон.

Як ми повідомляли, нещодавно Київрада проголосувала за безкоштовне перевезення спортивного спорядження в метро.

Фото: Фейсбук