Відтепер кожен споживач за допомогою спеціального калькулятора може розрахувати, яка потужність установки буде оптимальною саме для нього, та скільки він зможе заробити.

Про це повідомляє компанія-постачальник YASNO.

«Мешканці столиці вже встановили 193 приватні станції, що перетворюють енергію сонця на електричну. Для зручності клієнтів, які розмірковують придбати сонячні панелі, постачальник YASNO створив калькулятор прибутковості станції. Відтепер кожен споживач може розрахувати, яка потужність установки буде оптимальною саме для нього та скільки він зможе заробити», – йдеться у повідомленні компанії.

За словами YASNO, частину виробленої електроенергії кияни використовують на власні потреби, а надлишок продають у мережу за «зеленим» тарифом. 

«Окупність домашньої сонячної станції складає в середньому 5 років, а можливість відчути себе повністю енергонезалежним доступна одразу після встановлення.  До того ж, такі станції можуть встановити не тільки приватні клієнти, а й ОСББ та бюджетні організації під компенсацію власних потреб, що є найбільш вигідним і простим рішенням», – зауважив директор YASNO в Києві Віктор Мельников.

Яскраве літнє сонце дозволило їм у червні згенерувати понад 314 тис кВт·год енергії і заробити за «зеленим» тарифом 1,6 мільйона гривень. Всього ж за півроку 2020-го YASNO придбав у власників домашніх станцій регіону понад 915 тис кВт·год «чистої» енергії на суму 4,6 мільйона гривень.

Лідери за кількістю установок – Дарницький район (40) та Голосіївський (32). 

Калькулятор прибутковості станції зорієнтує, яка мінімальна потужність підходить конкретному споживачеві, а також скільки він зможе на ній заробити. 

 

Нагадаємо, що з липня кияни платитимуть за спожиту електрику  за двома платіжками.

 

Фото: pixabay.com