Будівлю планують продати у найближчі роки.

Утримання будівлі Головпоштамту в центрі Києва коштує державному підприємству «Укрпошта» 11 мільйонів гривень на рік. Про це голова держкомпанії Ігор Смілянський заявив в інтерв’ю «ЦТС».

«Підтримка будівлі Головпоштамту на рік коштує 11 млн грн. Коли-небудь, коли ми її продамо, то перестанемо витрачати гроші на утримання старої і досить неефективної будівлі. Тому нерухомість буде продаватися і це буде послідовність дій: побудували — переїхали — продали» — зазначив він.

За словами Смілянського, спочатку виручені кошти компанія буде направляти на будівництво нових центрів, а потім — на погашення кредитів.

Також менеджер розповів, що невдовзі «Укрпошта» планує відкрити новий сортувальний центр на Лівому березі Києва.

«Сподіваюся, що найближчим часом ми закриємо перший тендер. Мова про будівництво на лівому березі Києва. Ми залучаємо кредит на покупку техніки. Будівлю зводить підрядник за принципом built to suit, тобто на наше замовлення з можливістю викупу. При цьому обслуговування будівлі вже входить в ціну» — зазначив він.

Як ми повідомляли, нещодавно Смілянський провів екскурсію Головштампом та пояснив, чому будівлю варто продати. Він також пояснював, що процес продажу може зайняти від 2 років і що в «Укрпошті» очікують зростання ціни на нерухомість.

 Фото: Фейсбук