Дорожники працюють цілодобово.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Укравтодору.

У дописі нагадали, що наразі триває відновлення траси М-03 Київ – Харків – Довжанський у межах програми президента «Велике будівництво». Зокрема ремонтують ділянку дороги км 18+000 – км 34+950, що веде з Києва до аеропорту «Бориспіль».

Цікаво, що дорожники виконують роботи цілодобово, адже в планах – завершити ремонт цієї ділянки до Дня Незалежності.

Наразі на трасі фрезерують зношене покриття та влаштовують щебенево-мастиковий асфальтобетон.

Після цього планується ремонт двох шляхопроводів на ділянці, відновлення автобусних зупинок та тротуарів, влаштування металевого бар’єрного огородження.

Також, за проектом, на автошляху встановлять системи відеоконтролю, відремонтують автоматизовану систему управління дорожнім рухом та контролю за станом покриття, замінять опор та встановлять LED-освітлення.

На час виконання робіт тимчасово перекрии проїзд у напрямку Борисполя. Рух у дві сторони здійснюється по проїзду у напрямку Києва.

До слова, остання реконструкція цієї ділянки дороги М-03 Київ – Харків – Довжанський проводилась у 2004 році. Підтримувати ділянку дороги у належному стані шляхом експлуатаційного утримання стало неможливо.

Нагадаємо, ремонт траси Київ – Бориспіль стартував 24 червня. Деталі проекту – тут. Водночас компанію, що ремонтує Бориспільську трасу, підозрюють у нібито корупційних фінансових схемах.

Фото: фейсбук