Нещодавно в будівництво вклали ще 30 мільйонів євро кредитних коштів.

Компанія Marriott International планує відкрити свій перший готель Sheraton в Україні, що розташований біля НСК «Олімпійський» на Ринковій площі у Києві, до кінця 2021 року. Про це йдеться в прес-релізі організації.

Компанія-оператор наголошує, що в київському готелі планує втілити свою оновлену концепцію.

«В даний час налічується 446 готелів Sheraton в 74 країнах по всьому світу, що робить його найбільш глобальним брендом Marriott International. В 2021 році Sheraton Hotels продовжить свій шлях трансформації, і бренд планує продемонструвати нові програми обслуговування провести повний ремонт в таких містах, як Нешвілл, США; Торонто, Канада; Ніцца, Франція; Київ, Україна; і Сіань, Китай» — йдеться у повідомленні.

Готель Sheraton Kyiv Olimpiyskiy почали зводити в 2011 році перед стартом Чемпіонату Європи з футболу ЄВРО-2012. У 2016 році власником готелю стала корпорація Marriott International Inc., у 2018 році Будівельна Інвестиційна Компанія ТМ відновила роботу над готелем спільно з оператором Marriott Hotels & Resort. Тоді ж були переглянуті деякі архітектурні рішення проекту, номерний фонд закладу збільшили до 208 кімнат. Також тут планують відкрити 2 ресторани, wellness-зону і більше тисячі квадратних метрівконферец-румів та коворкінгів.

Як ми вже повідомляли, в будівництво і експлуатацію готелю Sheraton Kyiv Olimpiyskiy вкладуть ще 27 мільйонів євро кредиту.

Фото: Фейсбук