Марш рівності планують організувати у неділю, 19 вересня.

Про це повідомили на Facebook-сторінці KyivPride.

У Громадській організації визначили, що Марш рівності 2021 в центрі Києва відбудеться 19 вересня.

До слова, ЛГБТ+ заходи в межах українського національного Прайд-Місяця-2021 триватимуть із 21 серпня до 19 вересня.Цікаво, що тематика цьогорічного КиївПрайду – безпека.

«Ми рішуче, гучно та пліч-о-пліч вимагатимемо введення в дію законодавства щодо злочинів на ґрунті нетерпимості до ЛГБТ+ та інших груп, що вже роками потерпають від насилля. Зокрема, нам потрібна імплементація законопроекту №5488, що передбачає покарання за подібні кримінальні дії.

Ми втомилися чекати змін та терпіти систематичні залякування, тиск, зриви мирних заходів, напади на активістів та активісток, ЛГБТ+ спільноту і людей, які просто хочуть бути собою. Ми вимагаємо змін тут і зараз, адже хочемо жити вільно у власній країні, аби розбудовувати вільне суспільство та працювати на його благо без остраху за свою ідентичність.

Ми сформуємо Маніфест з вимогами Маршу Рівності. Реформи, зміни, безпека та свобода для громадян та громадянок – наш основний запит цього року», – зазначили в дописі.

До кінця липня відкритий open-call волонтерства на Марш. Подати заявку можна тут.

Важливо, що всі заходи відбудуться з дотриманням усіх карантинних вимог. Водночас організатори просять цього літа всіх охочих відвідати прайд-заходи провакцинутиватися задля колективного імунітету.

На Марш зокрема очікують близько 10 тисяч людей. Задля того, щоб прорахувати приблизну кількість людей на Марші, в ГО запустили необов’язкову добровільну реєстрація на Марш Рівності – тут.

Підтримати КиївПрайд донатом можна тут.

Фото: фейсбук