Чоловіком, який биткою вирішував суперечку на дорозі, виявився Євген Менесенко.

У Києві стало відоме справжнє ім’я фігуранта дорожніх розбірок із биткою. Також оприлюднено його фото.

Ймовірний підозрюваний Роман Романюта заявив, що він не був учасником подій. Чоловіком, який биткою вирішував суперечку на дорозі, виявився Євген Менесенко.

Це підтвердила і сестра потерпілої Катерина Деряга на сторінці в Instagram.

Вона повідомила, що Менесенко зв’язався з їхньою родиною, “повністю визнав свою провину, щиро розкаявся, попросив у кожного потерпілого вибачення і компенсував матеріальний збиток, який був заподіяний”.

“За словами винуватця, готовий нести відповідальність згідно із законодавством України”, – написала Деряга.

Євген Менесенко – це і є чоловік, який був за кермом позашляховика. Він каже, що наздогнав нібито, щоб просто поговорити, а коли побачив, що на нього спрямували газовий балончик, то розлютився.

Згодом ймовірний підозрюваний Роман Романюта, чиє фото напередодні опублікував заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, розповів, що авто дав у оренду знайомому.

Крім того, Роман Романюта відреагував на ситуацію у Facebook.

“Купаюсь у променях слави. Сумно тільки, що увагу до моєї скромної персони залучено в негативному ключі й у зв’язку з подіями, учасником яких я не був”, – написав він.

Чоловік стверджує, що ніхто зі співробітників поліції до нього після інциденту не звертався. Однак його ім’я було названо правоохоронцями в проханні допомогти з розшуком.

Романюта порадив уважніше вивчати відео інциденту. І попросив також видалити його фото з оголошення про розшук.

Нині Антон Геращенко фото Романюти з допису видалив, але його прізвище, як  ймовірного фігуранта конфлікту, залишив.

“Якщо на відео не пан Романюта, а дуже схожа на нього особа, якій він дав у користування своє авто, то чим швидше він про це повідомить органи поліції, тим буде краще для встановлення істини у справі і притягненні винного до відповідальності”, – йдеться у відредагованому дописі Геращенка.

Нагадаємо раніше на перехресті позашляховик здійснив небезпечний маневр перед легковиком. Керманич останнього обурився через такий трюк на дорозі та посигналив. Це дуже не сподобалося водію білого Фольцвагену. Той перегородив дорогу і погрожував газовим балончиком своєму кривднику. А потім і взагалі дістав биту і потрощив легковик.

Наразі поліція оголосила підозру чоловіку, який ймовірно побив водія битою через зауваження.

Фото: Instagram