Навчання в закладі має стартувати у 2022 році. Рік навчання може коштувати $15 000 на рік.

Українським інвестором проекту будівництва Американського університету в Києві (American University) є співвласник мережі АТБ Геннадій Буткевич. Про це повідомляє Forbes Україна.

Також до фінансування долучилися й американські інвестори, а представляє їх Курт Волкер, колишній спецпредставник Державного департаменту США з питань України. Очікується, що навчання розпочнеться вже у 2022 році.

Вартість проекту American University за даними Американcько-української ділової ради – $26 млн., за розрахунками, у 2026 році університет прийматиме 3900 студентів і приноситиме дохід $25,8 млн.

З посиланням на свої джерела видання оцінює вартість навчання в університеті в приблизно $15 000 на рік, при тому, що існуючі приватні школи Києва беруть близько $10 000, а у міжнародних школах – Печерської, Британської та Київської – ціна стартує від $21 000 на рік. Видання зауважує, що в American University в Болгарії навчання коштує приблизно $12,600 (тут викладають журналістику, історію, економіку, компʼютерні науки та політологію).

Американський університет навчатиме студентів у партнерстві з державним Університетом штату Арізона, Arizona State University. За версією журналу U.S. News & World Report, це «найіноваційніший виш США».

Нагадаємо, кілька днів тому будівлю Річкового вокзалу в Києві офіційно віддали в оренду під Американський університет. Договір на оренду приміщення площею 7,7 тис. кв. м. підписаний на 10 років.

Київський міський голова Віталій Кличко під час презентації проекту заявляв, що Американський університет «це прекрасна ідея, чудовий проект, який має повну підтримку київської влади».

Фото: Фейсбук