Виборчий штаб кандидатки у мери Києва Ірини Верещук очолить керівник партії «Слуга народу» і перший заступник голови фракції Олександр Корнієнко.

Про це кандидатка в мери столиці від фракції «Слуга народу» Ірина Верещук розповіла в інтерв’ю Vesti.ua.

Виборча кампанія на виборах мера Києва буде не схожа на всі інші. Столичними виборами займеться народний депутат Олександр Корнієнко.

«Мене висуває партія, я не є самовисуванцем. І той штаб, який працював зі «Слугою народу» на всеукраїнських виборах, буде працювати і на місцевих. Я хочу, щоб ця кампанія не була схожа на всі інші . З цим пов’язано і моє запрошення на дебати Віталія Кличка та інші наші кроки … Ми хочемо продемонструвати нову політику і нових політиків», – розповіла Верещук.

Нагадаємо, Олександр Корнієнко став відомий широкому загалу після того, як 23 червня у мережі інтернет з’явився відеоролик, фрагменти якого були відзняті під час робочої поїздки «слуг народу» до Миколаєва. Відео відтворює момент, коли керівники партії Олександр Корнієнко і Давид Арахамія спілкуються між собою, та, як виглядає, не знають, що мікрофони увімкнені і відбувається звукове відтворення їхньої бесіди. У розмові політики згадували прізвище «Аллахвердієва» і використовували слова «робоча баба» та «корабельна сосна». Пізніше Корнієнко повідомив, що більша частина оприлюдненої розмови стосувалася не депутатки з його партії Ірини Аллахвердієвої, а можливого кандидата від партії на посаду мера Миколаєва Тетяни Домбровської. Згодом Корнієнко попросив вибачення перед Аллахвердієвою, Домбровською і «всіма українцями» за ці висловлювання, хоча раніше заявляв, що відео змонтоване.

Досьє Олександра Корнієнка

  • Політик народився 12 травня 1984 в Києві.
  • Навчався у КПІ ім. І. Сікорського, де здобув кваліфікацію магістра хімічної технології та інженерії, а також у Вісбаденській академії психотерапії у Німеччині та в Українському інституті позитивної психотерапії за кваліфікацію базового консультанта з позитивної психотерапії.
  • На початку 2000-х Корнієнко працював журналістом журналу «Молоко», сайту music.com.ua, журналістом, редактором молодіжної газети «Молода гвардія» та в інших ЗМІ.
  • У 2005−2008, 2011−2013 був концертним директором та менеджером українського рок-гурту «Крихітка».
  • З 2006 займався політичним консультуванням у виборчих кампаніях.
  • З листопада 2018 працює у команді Володимира Зеленського.
  • З травня 2019 – керівник передвиборчого штабу партії «Слуга народу».

Фото: Facebook