Мова про Тімура Міндіча, в квартирі якого свого часу святкував власний день народження Володимир Зеленський.

У день народження глави Офісу президента Андрія Єрмака до державної резиденції «Синьогора» привітати його приїжджали австрійський бізнесмен Карл Контрус та бізнес-партнер олігарха Ігоря Коломойського, співвласник студії «Квартал-95» Тімур Міндич з родиною та інші гості. Про це йдеться в розслідуванні Михайла Ткача для «Української правди».

За інформацією журналіста, 19 листопада на святкування з Австрії приватним літаком прилетів Карл Контрус. Це бізнесмен, який веде справи пов’язані із залізницею в Україні та Росії. Контрус — один зі співвласників компанії «Трансмаш» у Дніпрі, яка часто отримує держзамовлення.

Того ж дня у Івано-Франківському аеропорту сів літак, який належить структурам Ігоря Коломойського, на якому, переконані журналісти, був Тімур Міндич з родиною. Це співвласник студії «Квартал-95» і бізнес-партнер олігарха Коломойського. Саме в його квартирі на печерську святкував свій день народження Володимир Зеленський.

Усі вищезгадані виїхали з області в один день, 22-ого листопада. Міндіча та його родину до аеропорту підвозив мікроавтобус.

Окрема епопея в Ткача розгорнулась із прес-службою Офісу Президента. Минулого разу там заявили, що журналіст занадто пізно прислав запит щодо підтвердження отриманої інформації і нібито зробив це для вигляду». Цього разу, запит з запитаннями про Контруса та Міндіча Ткач надіслав за півтори доби. На що медійнику відповіли, що, мовляв, «в публічному доступі є вся вичерпна інформація». А його запитання — «некоректні».

Нагадаємо, 24 листопада «Українська правда» оприлюднила сюжет про те, як глава офісу Андрій Єрмак гучно святкував свій ювілей. Гуляли на держдачі в Карпатах, а гостей доставляли туди гелікоптерами. Також зазначається, що Зеленський з Єрмаком відбули на святкування ще в п’ятницю, залишивши Банкову навіть до закінчення робочого дня. А в неділю, 21 листопада, Єрмак там відвяткував своє 50-річчя. При чому 21 листопада встигли злітати і до столиці, щоб на Майдані покласти квіти у день Гідності. А після церемонії гвинтокрилом ДСНС полетіли назад — святкувати далі. Для пересування гостей, за інформацією журналістів, використовували цей же гелікоптер і ще один — військовий. Сам же Єрмак сказав, що «особливо день народження не святкував». А в ОПУ запевнили, що вертольоти і держдачі використовують суто за протоколом.

Фото: Фейсбук