Міський голова ще має антитіла, тому й не вакцинується.

Про це повідомила Оксана Зінов’єва, речниця Київського міського голови, передає Укрінформ.

«Мер поки не вакцинувався. Оскільки Віталій Кличко перехворів на коронавірус, ще має антитіла до COVID-19», – зазначила Зінов’єва.

Водночас в ефірі телеканалу «Україна 24» Віталій Кличко наголосив, що планує вакцинуватися від COVID-19 препаратом, який буде закуплений безпосередньо містом.

«Що стосується мене, я перехворів на COVID-19, маю достатньо високий рівень антитіл. Тому вважаю, що можу почекати. Але якщо прийде вакцина, яку місто закупить, я обов’язково покажу свій приклад. Буду звертатися до медиків, до киян, щоб вони також долучалися до цього», – зазначив Кличко.

Окрім цього, мер Києва погодився вакцинуватися публічно – у телеефірі.

Нагадаємо, у грудні 2020-го міський голова столиці в прямому ефірі програми «Київ.Newsroom» на телеканалі «Київ» наголосив, що готовий вакцинуватися від коронавірусу. 

На питання, чи планує мер робити вакцинацію, Віталій Кличко відповів: «Обов’язково. Не зважаючи на те, що я вже перехворів корона вірусом і є достатньо високий рівень антитіл. Тим не менш, вакцинація – це один із ключових шляхів, щоби кожна людина мала змогу захистити себе від імовірної загрози захворювання. Тобто для мене на сьогоднішній день це питання не стоїть гостро».

Фото: facebook