В енергоефективних будинках суми в платіжках були меншими, кажуть тепловики.

У грудні столичні багатоповерхівки спожили на 16% більше тепла, ніж у листопаді. При незмінному тарифі основним фактором зростання споживання тепла стало зниження температури повітря, повідомляє прес-служба «Київтеплоенерго».

У грудні середньомісячна температура була майже на 6оС нижча, ніж у листопаді.

З посиланням на дані «Укргідрометцентру» повідомляється, що в Києві середньомісячна температура у грудні 2021 року склала -1,6оС.

«Це на 6,4оС нижче порівняно з листопадом (+4,8оС). Через таке зниження температури у грудні споживання тепла будинками збільшилося на 16%, а середньозважена вартість опалення склала 26,8 грн/м2. Тоді як у листопаді — 22,6 грн/м2» — йдеться в повідомленні.

В компанії вказують, що обсяги споживання теплової енергії будинками залежать від температури зовнішнього повітря, відповідно до якої регулюється температура теплоносія, а також від енергоефективності будинку.

 «У будинках, де проведені заходи з енергоефективності за міськими програмами співфінансування, мешканці сплатили за опалення у грудні в середньому на 20% менше, ніж в інших будинках — близько 21 грн/м2» — вказують в «Київтеплоенерго».

Дізнатися про теплоспоживання свого будинку та порівняти дані з енергоефективними будинками можна за посиланням.

 Фото: Фейсбук