З 12 липня фунікулер закрито. Ремонтні роботи на ньому почнуть після детального обстеження обладнання.

Київський фунікулер відсьогодні закрито на ремонт. У рамках оновлення обладнання буде закуплено 2 нових вагони, повідомив журналісту «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ» заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.

За його словами, ремонт відбудеться на всіх вузлах фунікулера.

«Незабаром будуть придбані два нових вагони фунікулеру. Якщо казати повністю про систему, звичайно це і капітальний ремонт буде станцій приймаючих, і тягове налаштування повністю, відповідно колії. Тому ремонт відбудеться повністю по всій системі» — зазначив чиновник.

В «Київпастрансі» додають, що спочатку мають визначити черговість ремонту — для цього треба обстежити обладнання.

«Це стандартний щорічний ремонт, який за протоколом. Це планове обстеження машинного залу, компресорного та тристорного залу. Це вузли, які забезпечують функціонування, там буде проводитись ремонт. Також буде обстеження із заміною шпал для виявлення частин, які потребують заміни. Сьогодні визначалися з черговістю ремонту» — розповів речник «Київпастрансу» Олег Грищак.

Обстеження вузлів та агрегатів триватиме кілька тижнів, після цього розпочнеться безпосередньо ремонт. Очікується, що фунікулер запустять знову 20 серпня.

У відомстві також пояснили, що ремонт вирішили почати зараз, оскільки у липні та серпні, за статистикою, фунікулером користується найменше людей.

Як ми повідомляли, цьогоріч фунікулер відзначив свій 116-ий День народження.

Фото: Фейсбук