Відомо, що всього у Києві діяло 3 таких заклади, назви двох інших не повідомляються.

Напередодні в Києві викрили банду, яка заманювала іноземців у визначені ресторани, де їх били та під погрозою зброї відбирали документи, гроші і коштовності. Як інформує dtp.kiev.ua, одним з ресторанів, де таким чином грабували відвідувачів, був Hit Hookah Bar, що поблизу Арсеналу на вулиці Московській в Києві.

Всього у цій схемі було 3 таких заклади, один в Шевченківському районі столиці, два – у Печерському. Назви решти закладів не називаються.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений dtp.kiev.ua (@dtp.kiev.ua)

У відгуках на Google Maps рейтинг Hit Hookah Bar — «аж» 1,7 зірки. У відгуках відвідувачі повідомляють, що тут їх також намагалися ошукати на гроші, або що таки ошукали.

Вони також підтверджують, що пограбування були організовані через сервіс знайомств Тіндер. Дівчата-учасниці банди запрошували іноземців на побачення в бар, де їм виставляли величезні рахунки. Після цього справжні організатори «побачень» вибивали гроші з іноземців.

Багато аналогічних відгуків на Google Maps в тому числі й іноземними мовами.

Kyiv Media

 

Kyiv Media

Нагадаємо, організував злочинну групу іноземець – уродженець Росії та Ізраїлю, який також є власником одного із закладів на столичному Печерську. Він перебуває у розшуку Інтерполу за фінансові махінації. Учасниками схеми також були громадяни України та Азербайджану.

Всього учасники групи можуть бути причетними до скоєння майже 150 таких нападів з початку 2020 року. Більшість іноземців, які постраждали від цих злочинів, нині знаходяться поза межами України.

Фото: Фейсбук