Державний департамент США запровадив санкції проти голови Окружного адмінсуду Києва Павла Вовка — на нього накладають візові обмеження. Їх вводять за вимагання хабарів в обмін на втручання у судові та інші громадські процеси.

Про це йдеться на сайті Держдепартаменту США.
Крім Павла Вовка, такі ж обмеження запровадили проти найближчих двох членів його родини. Проти кого саме, Держдепартамент не уточнив.
Крім Вовка, американці ввели санкції ще проти низки людей та організацій, серед яких російська Центральна виборча комісія, яка допомагала організовувати псевдореферендуми на окупованій території Україні.
США вирішили запровадити низку санкцій з нагоди Міжнародного дня боротьби з корупцією та напередодні Міжнародного дня прав людини. Обмеження вводять задля притягнення до відповідальності за корупцію та порушення прав людини в усьому світі.
У 2020 році НАБУ звинуватило керівництво ОАСК, зокрема його очільника Вовка, у численних порушеннях закону: спробі узурпувати судову владу в країні та ухваленні замовних рішень на користь політичних еліт і бізнесменів.
Слідство опублікувало записи розмов суддів ОАСК як докази правопорушень. У березні 2021 року НАБУ завершило розслідування та відкрило матеріали справи для ознайомлення.29 вересня ВАКС оштрафував Вовка за неявку до суду.

Фото: Відкриті джерела