За чутками, раніше її розглядали кандидаткою у мери Києва.

Дружина п’ятого президента України Петра Порошенка Марина Порошенко може очолити список партії «Європейська Солідарність» на виборах до Київради. Про це повідомляє «Українська правда» з посиланням на власні джерела у партії.

При цьому «ЄС» начебто взагалі не планує висувати кандидата на посаду міського голови. Натомість партія вирішила робити ставку на велику фракцію в Київраді. Рейтинг політсили в столиці «коливається у межах 14-15% підтримки і це другий результат одразу після «УДАРу» — повідомляє видання.

«Фішкою» буде те, що агітувати за своїх соратників буде особисто Порошенко. А на перший номер столичного списку «ЄС» планують його дружину – Марину» — повідомляє анонімне джерело видання.

Нагадаємо, у кінці серпня у Києві зявилися білборди з портретом Петра Порошенка — тоді деякі ЗМІ писали про те, що екс-президент готується балотуватися у мери Києва. Пізніше стало відомо, що партія такого рішення не ухвалювала.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо про те, що список «Голосу» на виборах до Кивїради очолив колишній головний митник Максим Нефьодов. 

Фото: фейсбук