Політик каже, що «настав час вийти за межі зони комфорту».

Колишній голова Державної митної служби Максим Нефьодов очолив список партії «Голос» на виборах до Київської міськради. Про це політик написав у своєму Facebook.

Своє рішення піти на місцеві вибори Нефьодов пояснює бажанням «щось змінити в місті, де я народився і живу», щоб «Київ реалізував свій потенціал і став сучасним і комфортним для людей містом».

«…з усіх команд Голос найближчий до моїх поглядів – як економічних, так і етичних. Це партія, яка виступає за модерн, а не за архаіку, за європейську Україну, а не російське болото, за ліберальну економіку, а не популізм і соціалістичне минуле» — так описав своїх нових колег колишній головний митник.

#максіденавибори настав час вийти за межі зони комфорту – я йду під №1 на вибори в Київраду з командою Голос. Звісно,…

Опубліковано Max Nefyodov Вівторок, 15 вересня 2020 р.

Також Нефьодов пише, що його рішення громадськість має підтримати, оскільки протягом кар’єри політика у нього «не з’явилось палаців чи мерседесів, охорони чи іноземних рахунків».

Нагадаємо, кілька днів тому на можливу співпрацю з Нефьодовим натякнув майбутній кандидат у мери Києва від «Голосу» Сергій Притула, коли виклав у соцмережах спільне фото.

П‘єм каву. Спілкуємось. Обмінюємось думками та ідеями.Але це, звісно ж, не так цікаво, як буде почитати коментарі під цим дописом)))))!

Опубліковано Сергієм Притулою Неділя, 13 вересня 2020 р.

Одним з найгучніших скандалів за участю Нефьодова під час його головування на митниці стало відео, на якому політика зафільмували в одному з стриптиз-клубів столиці. На ньому Нефьодов танцює в оточенні напівоголених дівчат і дозволяє знімати себе на камеру.

Менш гучний, але куди більш «грошовий» скандал стався перед самим звільенням Нефьодова. Екс-міністр фінансів в уряді Шмигаля Ігор Уманський, який очолював Мінфін три тижні, розповів про «скрутки» ПДВ на 5 мільярдів гривень щомісяця,про які Нефьодов начебто знав. Голову митниці він назвав «ідеалістом, який намагається намалювати картину світлого майбутнього», при якому «контрабас» як ішов, так і йде». Саме після цього інтерв’ю Нефьодова звільнили з посади разом з тодішнім очільником податкової Сергієм Верлановим. Тепер той же Уманський стверджує, що Нефьодова таким чином «вивели з гри» і зробили «громовідводом».

Фото: фейсбук