Сам чоловік свою провину заперечує.

Екс-керівника КП «Муніципальна охорона» та підприємця судитимуть за привласнення 580 тисяч гривень. Про це повідомляє прес-служба столичної прокуратури у Facebook.

За матеріалами слідства, «Муніципальна охорона» уклала угоду з приватником про професійне навчання та підвищення кваліфікації 300 охоронників. Гроші за послуги підприємцю перерахували, але вишкіл охоронників так ніхто і не проводив.

Наразі розслідування завершено. Справу вже передали до суду за статтею про заволодіння бюджетними коштами, за попередньою змовою групою осіб, у великих розмірах: покарання за це — від 8 до 12 років в’язниці.

Телеканал «Київ» звернувся за коментарем до колишнього очільника «Муніципальної охорони» Олександра Кацубо — він усі звинувачення відкидає. За його словами, перед проведенням навчання вони ретельно вивчали ринок таких послуг, обрали переможця через систему ProZorro. Уклали договір, бійці пройшли навчання, і навіть отримали відповідні свідоцтва. А у слідчих органів, за його словами, претензії більше до форми навчань. Відтак, фірма, яка їх проводила для «Муніципальної охорони», вже у суді пояснюваатиме усі деталі.

Як ми писали, обшуки в офісі «Муніципальної охорони» пройшли в травні цього року. Після цього Департамент безпеки назвав обшуки в Муніципальній охороні «інсценуванням та продовженням політичного тиску на міську владу».