З фондів фінансування ЖК «Еврика» та «Патріотика» було виведено 72 мільйони гривень — слідство.

Печерською окружною прокуратурою міста Києва скеровано до суду обвинувальний акт відносно колишнього керівництва банку «Аркада». Про це повідомляє прес-служба київської міської прокуратури.

Мова про екс-голову правління банку Костянтина Паливоду, його заступників та головного бухгалтера.

«… скеровано до суду обвинувальний акт відносно екс-голови правління АТ АКБ «АРКАДА», його заступників та головного бухгалтера за фактом розтрати чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому за попередньою змовою групою осіб в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 КК України)» — йдеться в повідомленні.

Згідно з матеріалами слідства, екс-голова правління банку спільно з заступниками та головним бухгалтером банку організували та налагодили протиправний механізм розтрати коштів учасників фондів фінансування будівництва з залученням підконтрольних юридичних осіб.

В прокуратурі наголошують, що вказаними службовими особами реалізовано дві програми лояльності із залученням коштів фонду фінансування будівництва, за умовами акції вартість квадратного метра площі кватир становила від 169,75 грн до 190, 55 грн. Надалі службові особи банку прийняли рішення про розірвання договорів інвестування та повернення довірителям коштів. При цьому банк безпідставно повернув довірителям кошти в сумі 22 млн грн, що у понад 100 разів перевищувало суму інвестованих коштів.

Наразі обвинувальний акт відносно 5 підозрюваних скеровано до Печерського районного суду м. Києва для розгляду по суті. Розслідування інших епізодів розкрадання активів екс-керівництвом «Аркади» триває.

Зауважимо, що всього екс-керівництвом банку було виведено 72 мільйони гривень коштів фондів фінансування будівництва ЖК «Еврика» та «Патріотика», управителем яких була АТ «Аркада». Паливоді двічі повідомляли про підозри.

Як ми повідомляли, добудовувати ЖК «Аркади» мала Stolitsa Group Владислави Молчанової в основному за кошти від продажу квартир в ЖК «Патріотика на озерах». Однак нині роботи з добудови зупинено.

Тим часом, новий управитель недобудів «Аркади» заявляє, що колишній нардеп нібито намагається вивести гроші інвесторів.

Фото: Фейсбук