Юлія Кузьменко носила електронний браслет на правій нозі понад 11 місяців.

Про результати нинішнього засідання Шевченківського райсуду Києва повідомляє правозахисна спільнота “Правотворець“.

Так, суд задовольнив клопотання адвоката Тараса Безпалого і змінив цілодобовий домашній на нічний домашній арешт – із 23:00 до 06:00.

Мені не віриться, що я зможу пройтися по Києву“, – сказала Юлія після того, як почула рішення.

На засіданні був присутній ще  один фігурант справи Павла Шеремета – Андрій Антоненко. Він прийшов підтримати Юлію.

Сьогодні ввечері із Юлії знімуть цей “іспанський сапожок” у вигляді електронного засобу контролю, який вона носила фактично з серпня минулого року“, – сказав адвокат Кузьменко.

Він прогнозує, що у справі Шеремета протягом року-двох його підзахисним – Юлії Кузьменко і Яні Дугарь – вдасться вийти на випробувальний вирок, оскільки, за словами адвоката, судді вже самі скептично ставляться до наданих доказів про начебто причетність Кузьменко і Дугарь до цієї справи.

Нагадаємо, у квітні фігуранта справи Шеремета Андрія Антоненка відпустили під домашній арешт після понад півтисячі днів у СІЗО.

Раніше ми писали розповідь Юлії Кузьменко про те, як їй живеться із браслетом.

Журналіст Павло Шеремет, один із керівників видання  “Українська правда”,  загинув від вибуху вранці 20 липня 2016 року – йому підклали вибухівку під автомобіль. 12 грудня голова МВС Арсен Аваков скликав- прес-конференцію, на яку також запросив президента Володимира Зеленського, де повідомив про встановлення щонайменше п’яти підозрюваних у справі Шеремета: це медсестра одного з парашутно-десантних батальйонів Яна Дугарь, лікарка й волонтерка Юлія Кузьменко, музикант і доброволець Андрій Антоненко, а також подружжя добровольців Владислав та Інна Грищенки.

Фото: Фейсбук