Рішення ухвалив щойно Шевченківський районний суд Києва.

Про це повідомив активіст Сергій Стерненко.

Андрію Антоненку змінили запобіжний захід з тримання під вартою на домашній арешт! Якби ми були байдужі, то не було б навіть цієї маленької перемоги“, – написав він у своєму Telegram-каналі.

Андрій Антоненко провів у СІЗО 506 днів.

Нагадаємо, засідання щодо зміни запобіжного заходу Антоненку, який є фігурантом у справі вбивства журналіста Пала Шеремета, розпочалося ще об 11 годині. Увесь цей час під будівлею суду проходив мирний протест.

Додамо, окрім Андрія Антоненка у справі про вбивство Павла Шеремета фігурує лікарка й волонтерку Юлія Кузьменко та військова медсестра Яна Дугарь, які також були арештовані. Проте пізніше їх відпустили під домашній арешт. Усі затримані заперечують свою причетність до злочину та вважають переслідування політичним. На прес-конференцію за участю міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, де було названо Антоненка, Кузьменко та Дугарь як підозрюваних, прийшов особисто президент Володимир Зеленський.

Нещодавно у Шевченківському райсуді висловлювали незадоволення тим, що під час кожного судового засідання у справі про вбивство Павла Шеремета група підтримки фігурантів справи — Андрія Антоненка, Яни Дугарь та Юлії Кузьменко — влаштовує акції протесту під судом.

Фото: Фейсбук Громадського